Sportininkės treneris Justinas Beržanskis teigė, jog progresas matėsi jau po pirmojo starto. „Visi rodikliai treniruotėse pakankamai aukšti, varžybų lygis vis didėja, todėl ir konkurencija auga“, – pasakojo J. Beržanskis.

Pasak jo, Greta šiame sezone 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje asmeninį rekordą pasigerino nuo 9 min. 50 sek. iki 9 min. 26 sek. „Jei kitą sezoną pavyktų pagreitėti dar bent keliomis sekundėmis, būtų realu patekti į Paryžiaus olimpines žaidynes pagal normatyvą, kuris dabar yra 9 min. 23 sek.“, – sakė treneris.

Anot J. Beržanskio, auklėtinė yra jau brandi sportininkė, kuri pati pagal savijautą nusprendžia, kokiam rezultatui bėgti. „Tikslas buvo patekti į dvyliktuką, o rekordas yra tik smagi detalė, įvertinimas. Greta NCAA yra savo rungties lyderė, todėl turime tikslą finale užimti aukštą vietą“, – mintimis dalinosi treneris.

„Greta už Atlanto dirba su komanda pagal jų sudarytą planą. Mes tarpusavyje bendraujame bene kasdien ir, jeigu reikia, atliekame plano korekcijas“, – bendradarbiavimo specifika dalinosi J. Beržanskis.

Pasak trenerio, didžiausias iššūkis bus išlaikyti sportininkės ritmą ir formą dar 2 mėnesius, kai ši birželio 12 d. grįš į Lietuvą.

„Pagrindinis lengvaatletės startas bus liepos viduryje Suomijoje vyksiantis Europos U23 čempionatas, kur Greta savo grupėje yra sezono lyderė. Be to, planuose numatytas startas birželio antroje pusėje Lenkijoje vyksiančiose Europos žaidynėse“, – teigė J. Beržanskis.

Šiuo metu G. Karinauskaitė pagal reitingą patenka į pasaulio čempionatą Vengrijoje (rugpjūčio 19–27 d.). Visgi, pasak trenerio, apie šį startą arba startą universiadoje Kinijoje bus galvojama tik po Europos U23 čempionato.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės