Viena jauniausių čempionato komandų „Geležinis vilkas“ šiose rungtynėse niekuo nenusileido varžovams, tačiau pastarieji išnaudojo patirtį. Per pirmus du kėliniu įmušę po įvartį (Rytis Vasiliauskas 05:41, Ernestas Trukšnys 27:27) svečiai kantriai atmušinėjo šeimininkų atakas.

„Juodupės“ vartuose užtikrintai jautėsi Donatas Žukovas, kuris įvartį praleido tik trečio kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo Aleksandras Nikitčenka (40:52).

Rungtynių pabaiga buvo aštri ir kieta, tačiau komandos daugiau įvarčių nepasiekė ir „Juodupė“ šventė pirmąją pergalę sezone.

Kitos čempionato rungtynės įvyks Elektrėnuose ketvirtadienį 19:30, jose susitiks vietos „ESSM-2000“ ir Rokiškio „Rokiškis“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 3 3 0 0 0 32:11 9
2. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 2 0 0 2 19:22 6
3. Rokiškio „Rokiškis“ 2 1 1 0 0 9:6 5
4. Kauno „Baltų ainiai“ 2 1 0 1 0 8:3 4
5. Juodupės „Juodupė“ 2 1 0 0 1 2:7 3
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 3 0 0 0 3 8:14 0
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 2 0 0 0 2 6:21 0