Taškus itin branginantis ir į kovą dėl antros vietos čempionate norintis sugrįžti „Hockey Punks“ klubas rungtynes pradėjo susikaupęs. Jau pirmą minutę Martynas Šlikas (00:53) pelnė įvartį.

Dar pirmame kėlinyje įvarčius pelnė japonas Naoki Kaneko (05:46), Algimantas Visockas (11:42), Valdas Pikčius (19:23) ir „Hockey Punks“ pabėgo 4:0. Rezultatą sugebėjo sušvelninti Ervinas Bazevičius (19:56).

Antrame kėlinyje daugumą išnaudojo žaidžiantis komandos treneris Mindaugas Kieras (34:43).

Trečiame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – po N. Kaneko smūgio (40:51), pasižymėjo „vilkas“ Kostas Kirilovas (41:39). Dar po 17 sekundžių įvartį pelnė Edvardas Ivankevičius (41:56) ir „pankai“ ėmė mėgautis įvarčiais – juos pelnė M.Šlikas (45:10), Modestas Kartenis (47:20), N. Kaneko (49:05, 52:18).

„Hockey Punks“ grįžta į kovą dėl antrosios vietos čempionate ir vietos finaliniame ketverte.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks sausio 13 dieną, kuriose „Juodupė“ Vilniaus pramogų arenoje priims „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):