Po trumpos programos Lietuvos pora, taip pat pagerinusi savo asmeninį rezultatą (57,70), užėmė antrą vietą.

Nugalėjo britai Penny Coomes ir Nicholas Bucklandas (157,17), o trečioje vietoje liko italai Lorenza Alessandrini ir Simone Vaturi (144,51).

Ketvirtą vietą užėmė šių metų Europos čempionate aštunti buvęVokietijos šokėjai ant ledo - Tanja Kolbe ir Stefano Caruso (142,88).

Sportininkai nedalyvavo neseniai vykusiame Europos čempionate dėl I. Tobias ligos. Prieš kovo mėnesį įvyksiantį pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatą, kuriame bus dalijami kelialapiai į 2014 m. Sočio žiemos olimpines žaidynes, I. Tobias ir D. Stagniūnas jokiose varžybose nedalyvaus.

Varžybose Vokietijoje dalyvauja sportininkai iš 34 pasaulio šalių. Daugeliui tai yra paskutinė galimybė surinkti taškus, leidžiančius dalyvauti pasaulio čempionate.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)