Bendroje mėgėjų įskaitoje 5-ą vietą iš 800 finišą pasiekusių dalyvių užėmė Tomas Burbulis, kuris distanciją įveikė per 4 val. 5:02 min.

Į greičiausiųjų dešimtuką pateko ir Marijus Butrimavičius, užėmęs 8-ą vietą (4 val. 8:40 min.).

Trečias lietuvių gretose ir 16-as bendroje įskaitoje – Mantas Jablonskis (4:16:50 val.).

Mėgėjų įskaitoje nugalėjo latvis Edgaras Cimermanis – 3:59:13 val.

Vyrų Top-3 Lietuvos vidutinio nuotolio triatlono čempionate

Moterų įskaitoje lietuvių gretose pirma finišo liniją pasiekė Rūta Cimarmanaitė – 5 val. 1:22 min., tapusi vidutinės distancijos šalies čempione.

Antra lietuvių gretose – Sigita Šidlauskienė (5 val. 12:18 min.), trečia – Elena Šimaitienė (5 val. 27:47 min.).

Moterų Top-3 vidutinio nuotolio Lietuvos triatlono čempionate

Šeštadienį „Ironman“ distancijoje (3,8 km plaukimas, 180 km dviračiu, 42 km bėgimas) 6-ą vietą bendroje įskaitoje užėmė Edgaras Deduchovas, distanciją įveikęs per 9 val. 16:45 min.

Antras lietuvių gretose ir 7-as bendroje įskaitoje – Airidas Gražinskis (9 val. 19:55 min.), trečias iš lietuvių (ir 20-as b. įsk.) – Tadas Lukauskis (9:43:50 val.).

Moterų įskaitoje greičiausiai „Ironman“ nuotolį įveikė Monika Varnaitė – 10 val. 43:09 min.

Komercines „Ironman“ ir „Ironman 70.3“ serijos varžybas organizuoja „World Triathlon Corporation“ (WTC) kompanija.