Lietuvis aštuntfinalyje 2:1 nugalėjo tadžiką Muchamadmurodą Abdurachmonovą, ketvirtfinalyje 1:5 pralaimėjo į finalą vėliau iškopusiam Ukrainos sportininkui Razmikui Tonojanui, o dvikovoje dėl bronzos medalio paguodos turnyre 3:0 privertė pasiduoti Izraelio atstovą Gregory'į Rudelsoną.

Antrojo bronzos medalio savininku šioje svorio kategorijoje tapo armėnas Jakobas Arakelianas, 2:1 įveikęs Hopyo Jeoną iš Pietų Korėjos.

Šios svorio kategorijos finale R. Tonojano varžovu bus rusas Aleksandras Kučiumovas.

R. Matukas ir K. Bičkutė liko per žingsnį nuo prizininkų pakylos

Besibaigiančios XXVII-osios vasaros universiados Rusijoje sambo turnyre antradienį per žingsnį nuo bronzos apdovanojimų liko ir penktąsias vietas užėmė liko Radvilas Matukas bei Karina Bičkutė.

Vyrų varžybų svorio kategorijoje iki 82 kg R. Matukas šešioliktfinalyje 4:0 nugalėjo Estijos atstovą Rustaną Kerimhanovą, ašuntfinalyje 4:1 pranoko kazachą Sajatą Šamšijevą, ketvirtfinalyje 4:0 įveikė Pietų Korėją atletą Jooyongo Limo, pusfinalyje 0:3 pralaimėjo į finalą iškopusiam gruzinui Niko Kutsiai,

o dvikovoje dėl bronzos 0:1 nusileido armėnui Mherui Karapetianui.

Moterų varžybų ketvirtfinalyje Karina Bičkutė (+80 kg) 2:10 nesugebėjo pasipriešinti į finalą iškopusiai argentinietei Samanthai Dacunhai Kessler, o paguodos mačą dėl bronzos 0:1 pralaimėjo baltarusei Katerinai Kaliužnajai.

Universiados sambo turnyre Aurelija Šukytė (iki 68 kg) ketvirtfinalyje 2:8 turėjo pripažinti kazachės Dildaš Kuryšbajevos pranašumą bei pasitraukė iš kovos dėl apdovanojimų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)