Arvo Haavisto graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis 24-erių metų J. Matuzevičius svorio kategorijoje iki 85 kg (9 dalyviai) 9:0 nugalėjo JAV atstovą Ryaną Hopą, pusfinalyje 11:1 pranoko Europos jaunimo čempionato prizininkui kroatui Ivanui Huklekui, o finale 6:2 įveikė estą Ardo Pajurą.

„Julius maloniai nustebino. Tai pirmas jo nugalėtojo titulas karjeroje tokio rango varžybose. Ši pergalė pirmiausia reikalinga buvo pačiam Juliui - aukso medalis UWW lygio varžybose paskatins atletą patikėti savo galimybėmis“, – po dvikovos kalbėjo treneris Ruslanas Vartanovas.

Svorio kategorijoje iki 130 kg (5 dalyviai) Mantas Knystautas ant menčių paguldė švedą Matias Viitaneną ir latvį Uldį Glazinį, trečiajame rate 5:0 nugalėjo norvegą Oskarą Marviką, tačiau paskutinėje imtyje 1:3 nusileido Europos jaunimo (iki 23 metų) vicečempionui suomiui Tuomo Lahti ir užėmė antrąją vietą.

Kristupas Šleiva (66 kg) aštuntfinalyje 8:0 nugalėjo estą Otą Sarą (Otto Saar), ketvirtfinalyje 8:5 įveikė daną Tobiasą Fonnesbeką, bet pusfinalyje 0:6 nusileido suomiui Matiasui Lipasti. Kovoje dėl trečiosios vietos K. Šleiva nesunkiai 8:0 nugalėjo Rusijos atstovą Arkadijų Kirokisianą.

Vilius Laurinaitis (98 kg, 8 dalyviai) užėmė penktąją vietą, o Darius Venckaitis (66 kg, 19 dalyvių) liko dešimtas.