Nugalėjo vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs norvegas Johannesas Dale'as - 25 min. 53,4 sek.

26-erių metų L. Jakeliūnas turėjo įveikti keturis baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 9,3 sek.

22-ejų metų Deividas Demkovas (+5.05,1; 1 baudos ratas) užėmė 95-ąją vietą, o 19-metis Nikita Romanovas (+5.14,1; 0 b. ratų) liko 97-as tarp 129 dalyvių.

Lietuviai nepateko į persekiojimo lenktynes, kuriose varžysis 60 sportininkų.

Šveicarijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) jaunimo taurės pirmojo etapo varžybų merginų 12,5 km lenktynėse Lietuvos atstovė Sara Urumova užėmė 92-ąją vietą.

Ji „užsidirbo“ penkias baudos minutes ir 16 min. 4,6 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai prancūzei Camillei Bened. Pastaroji gavo vieną baudos minutę ir finišavo per 41 min. 45,9 sek.