Itin kietoje dvikovoje, kurią stebėjo 787 žiūrovai, komandos kartu surinko net 93 baudos minutes.

Tai komandoms buvo tik į naudą – „Energija“ daugumoje pelnė 4 įvarčius iš penkių, „Kapitan“ tris įvarčius pelnė daugumoje, du – mažumoje.

„Energija“ pirmoji pasižymėjo rungtynėse, kai Šarūnas Kuliešius (13:58, Dominykas Bisturys, Dovydas Kulevičius) pelnė įvartį.

Rusai pirmojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai.

28-ąją rungtynių minutę varžovai pelnė du įvarčius, o 36-ąją minutę rezultatas tapo 5:1 „Kapitan“ naudai. Kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino tas pats Š.Kuliešius (38:20, D.Kulevičius, R.Aliukonis) – 2:5.

Trečiajame kėlinyje „Energija“ pasivijo varžovus iki dviejų įvarčių atstumo po D.Kulevičiaus taiklaus smūgio (42:39, R.Aliukonis, Karolis Kubilius), tačiau rusai atsakė dviem įvarčiais per 40 sekundžių žaisdami mažumoje – 3:7.

„Energija“ baltos vėliavos nekėlė, Tomas Vyšniauskas sušvelnino rezultatą iki 4:7 (48:44, R.Aliukonis, D.Kulevičius), o Donatas Vitte sušvelnino skirtumą iki 5:7 (56:13, J.Vėželis), tačiau daugiau nuveikti nepavyko.

Kitose antrosios dienos rungtynėse Didžiosios Britanijos U-20 rinktinė 1:6 (0:2, 1:3, 0:1) pralaimėjo Omsko „Jastreby“ (Rusija) ekipai, o Lenkijos U-20 rinktinė tik po baudinių serijos 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) išsigelbėjo rungtynėse su Baltarusijos U-18 rinktine.

1.Stupino HK "Kapitan"213:66
2.Omsko "Jastreby"210:46