„Nors pats dar nesu golfo žaidėjas, man labai smagu matyti tiek daug užsidegusių žaidėjų. Sveikinu visus ir džiaugiuosi čia jaučiama gera, sportiškai nusiteikusių žmonių, atmosfera,” - susirinkusius į apdovanojimų ceremoniją golfo žaidėjus sveikino ambasadorius D. Huntas.

Sužaidusi rezultatu 98 smūgiai pirmą vietą moterų grupėje (Stroke Play Gross) iškovojo L. Drazdauskienė, o G. Markevičius pelnė pirmą vietą vyrų grupėje (Stroke Play Gross), sužaidęs rezultatu 74 smūgiai. Antrą vietą reitingo moterų grupėje užėmė Jūratė Jazbutienė (rezultatas – 112 smūgių), trečią – Svetlana Martyniuk (rezultatas – 114 smūgių). Vyrų grupėje antros vietos nugalėtoju tapo Pierre'as Norgrenas (rezultatas – 77 smūgiai), trečią vietą rezultatu 77 smūgiai pelnė Rolandas Gaidys.

Lietuvos golfo federacijos ir žurnalo IQ reitingo turnyre dalyvavo 6 moterys. Grupėje HCP (handicap'as) 28,0 ir mažiau, smūgio žaidime (Stroke Play Net) pirmą vietą laimėjo reitingo nugalėtoja L. Drazdauskienė (rezultatas - 79 smūgis), antrą – J. Jazbutienė (86 smūgiai), trečią – S. Martyniuk (89 smūgiai).

Vyrų grupėje HCP (handicap'as) 16,0 ir mažiau, smūgio žaidime (Stroke Play Net) pirmą vietą rezultatu 66 smūgiai iškovojo reitingo nugalėtojas G. Markevičius. Antroji vieta atiteko P. Norgrenas (69 smūgiai), trečia - R. Gaidys (rezultatas – 71).

Vyrų grupėje HCP (handicap'as) nuo 16,1 iki 28, smūgio žaidime (Stroke Play Net) pirma vieta atiteko Žilvinui Vaisėtai (68 smūgiai), antroji – Alui Krisui (68 smūgiai), trečia – Edmundui Antanaičiui (69 smūgiai).

Stableford žaidime, HCP (handicap'as) nuo 28,1 iki 36 pirmą vietą 40 taškų rezultatu iškovojo Aleksandras Dronovas. Antra vieta atiteko Joniui Pundziui (31 taškas), o trečia – Olesiai Ševčenko (30 taškų).

Už tolimiausią smūgį moterų grupėje šeštadienį apdovanota šio turnyro lyderė L. Drazdauskienė, vyrų grupėje – Donatas Puodžiukynas.

Už tolimiausią jauniausio turnyro žaidėjo smūgį prizą pelnė Michailas Martynovas.

Artimiausio smūgio iki duobutės rungtyje nugalėjo Juozapas Budrikis (smūgis – 2,69 m).

Rugpjūčio 17-19 dienomis golfo žaidėjai kviečiami į Lietuvos golfo mėgėjų čempionatą, kuris vyks Europos centro golfo klube.