29-erių metų M. Bartoli rinkimuose surinko 886 taškus. Prestižinio Vimbldono teniso turnyro moterų vienetų varžybų finale ji nugalėjo vokietę Sabinę Lisicki bei 47-uoju bandymu pirmą kartą per savo karjerą tapo „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro nugalėtoja. Dėl nuolat kamavusių peties, nugaros, achilo traumų vėliau M. Bartoli pranešė apie karjeros pabaigą.

Antrą bei trečią vietas užėmė dvi Prancūzijos kalnų slidininkės – pasaulio greitojo nusileidimo rungties čempionė Marion Rolland (522 tšk.) bei planetos pirmenybių didžiojo slalomo rungtyje nugalėjusi Tessa Worley (520 tšk.).

Tiesa, abi slidininkės vasario mėnesį dėl traumų bus priverstos praleisti Sočio (Rusija) žiemos olimpines žaidynes.

31 metų T. Parkeris, su šalies rinktine rugsėjo mėnesį Europos krepšinio pirmenybių finale įveikęs Lietuvos komandą, surinko 805 taškus.

San Antonijaus „Spurs“ klubo gynėjas aplenkė šešiskart pasaulio dziudo ir olimpinių žaidynių čempioną Teddy'į Rinerį (555 tšk.), kuris „L'Equipe“ laureatu buvo pernai.

Trečioji vieta rinkimuose atiteko triskart planetos lengvosios atletikos pirmenybių nugalėtojui trišuolininkui Teddy'iui Tamgho (403 tšk.), o UEFA Čempionų lygoje, Vokietijos futbolo čempionate triumfavęs bei Vokietijos taurę su Miuncheno „Bayern“ klubu iškovojęs Franckas Ribery (375 taškai) tenkinosi ketvirta pozicija.