Prieš dvikovą buvo paskelbta aikštės žaidėjų galutinė sudėtis, tad Lietuvos jaunimo rinktinė galėjo ieškoti taktinių sprendimų įvairiose žaidybinėse situacijose.

Daugiausiai teko padirbėti gynyboje, mat fiziškai gerokai stipresni ir meistriškumu lietuvius pranokę latviai jau pirmajame kėlinyje dviem Joreno Graudo metimais išsiveržė į priekį 2:0.

Antrajame kėlinyje latviai padidino spaudimą ir po dar trijų įvarčių pirmavo sausai 5:0. Vieną įvarčių į buvusių komandos draugų vartus pasiuntė pernai U-20 rinktinės spalvas gynęs lietuvis Danielius Nomanovas.

Po tokio „bedančio“ lietuvių puolimo rinktinės vyriausiasis treneris Aigaras Ciprusas paprašė 30 sek. pertraukėlės. Vaizdas aikštelėje pagerėjo, tačiau įvarčių į varžovų vartus nebuvo.

Tik po audringo pokalbio rūbinėje trečiajame kėlinyje Emilijus Krakauskas sušvelnino skirtumą iki 1:5.

Besibaigiant rungtynėms rinktinės debiutantas 16-metis Sankt Peterburgo SKA jaunių komandos žaidėjas Kostas Gusevas sušvelnino skirtumą iki 2:5.

Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju pripažintas E.Krakauskas.

„Privalome geriau žaisti gynyboje. Jei dirbsime kantriai ir drausmingai, rezultatas bus. Tad, liko dar pora dienų, turėsime prie ko padirbėti“,– po rungtynių sakė A.Ciprusas.

Lietuvos U-20 rinktinė sekmadienį 20.00 val. startuos II diviziono A grupės varžybose. Pirmasis varžovas – Estijos rinktinė. Čempionatas tęsis iki gruodžio 19 dienos.