Rungtynių arbitras priėmė sprendimą nepradėti rungtynių dėl oro sąlygų. Rungtynių starto metu lijo lietus ir aikštė buvo padengta sniegu, tad priimtas sprendimas dėl oro sąlygų įskaityti techninį pralaimėjimą 0:5 šeimininkų komandai.

Šeštadienį Juodupė laukė pirmųjų šio sezono rungtynių savojoje aikštelėje, tačiau dėl gamtos kaprizų jas teko perkelti į Rokiškį.

Dar vienose NLRL sekmadienio rungtynėse toje pačioje Rokiškio arenoje po pietų jau pavyko išvengti gamtos išdaigų, nors trečiojo kėlinio pradžioje pradėjo smarkiai snigti, laimė, trumpam. Rokiškio „Rokiškis“ permainingose rungtynėse 5:6 (1:1, 3:3, 1:1, 0:1) tik po pratęsimo nusileido Kauno „Baltų ainiams“.

Visas rungtynes lygiai žygiavę klubai trumpam buvo išsiskyrę antrajame kėlinyje. Pirmieji įmušę, o vėliau atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje kauniečiai po trijų iš eilės Dovydo Žiūko įvarčių išsiveržė į priekį 4:2.

Šeimininkai dar antrajame kėlinyje išlygino rezultatą, o trečiojo pradžioje vėl persvėrė jį savo naudai.

Kauniečiai nepalūžo ir po Remigijaus Guogos įvarčio sugebėjo išplėšti lygiąsias trečiojo kėlinio pabaigoje ir perkelti rungtynes į pratęsimą.

Pratęsime tereikėjo vos 30 sekundžių. R. Guoga dar kartą priminė apie save ir įmušė pergalingą įvartį.

„Rokiškis“ – „Baltų ainiai“ 5:6 (1:1, 3:3, 1:1, 0:1)

„Rokiškis“: D. Deksnys 3 įvarčiai, Ž. Grunevas 2;

„Baltų ainiai“: D. Žiūkas 3, R. Guoga 2, J. Čiugajus 1.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):