Lemiamoje dvikovoje praėjusio sezono Euroturo laimėtojai Švedijos ledo ritulininkai 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) įveikė šeimininkę Suomijos komandą.

Šios abi ekipos surinko po 6 taškus ir dviem taškais aplenkė Rusijos rinktinę, kuri trečio turo rungtynėse po baudinių serijos 3:4 (0:0, 1:1, 2:2, 0:0, 0:1) nusileido pirmą pergalę iškovojusiai Čekijos ekipai.

Antras Euroturo varžybų etapas - „Pirmojo kanalo taurės“ turnyras - gruodžio 17-20 dienomis vyks Rusijoje.

„Karjala Cup“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):