Europos čempionais šioje dinamiškoje rungtyje tapo Rusijos sportininkai Polina Malčikova ir Andrejus Grigorjevas, kurie trasoje užtruko 46 min. ir 26 sek. ir tik finišo tiesiojoje aplenkė švedų duetą Tovę Alexandersson ir Peterį Arnessoną (46:28 min.), kuriems atiteko sidabro apdovanojimai.

Trečią vietą iškovojo Bulgarijos komanda Antonija Grigorova-Burgova ir Stanimiras Belomaževas (46:57 min.).

Lietuvių duetas G. Keinaitė ir V. Petrulis trasą įveikė per 49:34 min. ir tarp dvidešimties šalių komandų užėmė aštuntą vietą. Lietuviai aplenkė 9-oje vietoje likusius kaimyninės Estijos sportininkus bei 13-t vietą užėmusią Latvijos komandą.

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai dar varžysis sprinto, vidutinės trasos, trijų etapų estafečių bei ilgos trasos rungtyse.

Vitalijus Petrulis trasoje (D.Lazausko nuotr.)