Stipriausiems vyrams vidutinės trasos finalo varžybose teko įveikti 6,2 km trasą ir surasti 23 kontrolinius punktus. Europos čempionu tapo Norvegijos atstovas Olavas Lundanesas, kuris trasoje užtruko 34 min. ir 12 sek., sidabro medalis atiteko Rusijos sportininkui Valentinui Novikovui, trasą įveikusiam per 35 min. ir 31 sek., o bronzos apdovanojimą iškovojo norvegas Carlas Waaleras Kaasas (35 min. 46 sek.).

Geriausią rezultatą tarp Lietuvos atstovų pasiekė Jonas Vytautas Gvildys, kuris trasą įveikė per 38 min. 35 sek. ir užėmė 35-ą vietą. Vilius Aleliūnas trasoje užtruko 40 min. 19 sek. ir buvo 45-as, o Simonas Krėpšta (40 min. 58 sek.) liko 49-as.

Vidutinės trasos finalo varžybose moterys turėjo įveikti 5,2 km trasą ir atsižymėti 18-oje kontrolinių punktų. Aukso medalis atiteko šveicarei Simone Niggli, kuri trasą įveikė per 33 min. ir 42 sek., sidabro apdovanojimą iškovojo Suomijos sportininkė Minna Kaupi, trasoje užtrukusi 35 min. 07 sek., o bronza atiteko Rusijos atstovei Tatjanai Riabkinai (35 min. 21 sek.).

Aukščiausią vietą iš Lietuvos atstovių iškovojo Kristina Rybakovaitė, kuri trasoje užtruko 41 min. 36 sek. ir užėmė 30-ą vietą. Aušinė Kutkaitė (41 min. 48 sek.) buvo 32-a, Rasa Ptašekaitė (42 min. 44 sek.) liko 37-ta, Sandra Paužaitė (45 min. 13 sek.) ir Indrė Valaitė (46 min. 07 min.) atitinkamai užėmė 48-ą ir 49-ą vietas.

Europos orientavimosi sporto čempionate sportininkai penktadienį kovos dėl medalių ilgoje trasoje, šeštadienį vyks finalo varžybos sprinto trasoje, o pirmenybės baigsis sekmadienį trijų etapų estafečių varžybomis. Europos orientavimosi sporto čempionate dalyvauja 287 sportininkai iš 33 šalių.