Europos pirmenybių aukso medalis šioje rungtyje atiteko švedui Perui Jonssonui (6,91 m), sidabrą iškovojo ispanas Ivanas Jose Cano Blanco (6,58 m), o bronza tenkinosi kitas Švedijos lengvaatletis Tobiasas Jonssonas (6,39 m).

Ramunė Adomaitienė buvo šešta, Ramūnas Verbavičius - keturioliktas

Didžiojoje Britanijoje vykstančiose Tarptautinio parolimpinio komiteto (IPC) 2014 metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos pirmenybėse šeštą vietą disko metimo varžybose tarp septynių dalyvių užėmė judėjimo negalią (T38) turinti Ramūnė Adomaitienė.

Ji geriausiu ketvirtuoju bandymu šeštadienį diską numetė 24,87 m bei pasiekė asmeninį rekordą.

Čempionato aukso medalį šioje rungtyje iškovojo ukrainietė Viktorija Jasevič (28,69 m), aplenkusi rusę Iriną Vertinskają (28,35 m) bei latvę Ingridą Priedę (27,63 m).

Keturioliktas tarp penkiolikos dalyvių su asmeninių rekordu (8,94 m) vyrų judėjimo negalios (F55) rutulio stūmimo rungtyje liko Ramūnas Verbavičius.

Nugalėjo Bulgarijos atstovas Ruždis Ruždi (11,48 m), sidabrą iškovojo serbas Draženko Mitrovičius (9,88 m), o bronza tenkinosi lenkas Karolis Kozunas (11,03 m).

Mindaugui Bernotui šeštadienį nepavyko aplenkti nė vieno varžovo

Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate šeštadienį nesėkmingai pasirodė Mindaugas Bernotas. Judėjimo negalią (T42/44) turinčių sportininkų šuolių į tolį varžybose lietuviui nepavyko aplenkti nė vieno varžovo ir jis liko devintas - 4,91 m.

Aukso apdovanojimą šioje rungtyje iškovojo vokietis Markusas Rehmas (7,48 m), sidabro medalį pelnė danas Danielis Jorgensenas (6,22 m), o bronza atiteko olandui Ronaldui Hertogui (6,78 m).