Trenerio Vinco Murausko į Europos čempionatą atlydėtos lietuvės antradienį sužinojo savo varžoves pirmose kovose lapkričio 18 dieną.

Dėl kelialapio į ketvirtfinalį A. Starovoitova kovos su Mahsati Hamzajeva iš Azerbaidžano. A. Aučiūtė pirmoje Europos čempionato kovoje pirštines surems itale Valentina Alberti.

Lietuvos boksininkėms tai nebus debiutas svarbiausiose tarptautinėse varžybose. 23-ejų metų A. Starovoitova 2014 metais dalyvavo pasaulio čempionate Pietų Korėjoje ir Europos čempionate Rumunijoje. 20-etė A. Aučiūtė kovojo šių metų pasaulio čempionate Kazachstane.

Nuo 2001 metų organizuojamas Europos moterų bokso čempionatas vyks jubiliejinį 10 kartą.

Prieš dvejus metus Rumunijos sostinėje Bukarešte vykusiose Europos pirmenybėse daugiausia medalių iškovojo Rusijos boksininkės – du aukso, vieną sidabro ir du bronzos, penkis medalius (1 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos) laimėjo ir šeimininkės rumunės. Po keturis medalius iškovojo bulgarės ir vengrės, tris – Italijos boksininkės.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.