Ketvirtąjį reitingą turintis T. Dovydaitis ketvirtadienį penkių dalyvių D grupės turnyre 2:0 (21:7, 21:7) sutriuškino ukrainietį Petro Takalą bei 2:0 (21:11, 21:6) nugalėjo turką Kemalą Ozerą ir, iškovojęs visas keturias pergales, užėmė pirmą vietą.

Taip pat visus keturis susitikimus laimėjo ir F grupės nugalėtoju tapo šeštas pagal skirstymą K. Dauskurtas, ketvirtadienį 2:0 (21:6, 21:5) sutriuškinęs turką Nurį Semihą Dincą bei 2:0 (21:12, 21:6) nugalėjęs britą Michaelą Burrisą.

Tarp 16-os pajėgiausiųjų pirmenybių žaidėjų nepavyko patekti Ignui Reznikui, kuris C grupėje iškovojo dvi pergales, patyrė dvi nesėkmes ir liko trečias.

Ketvirtadienį Lietuvos badmintonininkas 2:0 (21:6, 21:7) nugalėjo slovaką Miroslavą Lipovskį, tačiau lemiamą dvikovą 0:2 (14:21, 15:21) pralaimėjo rusui Šochodui Gulomzodai.

Moterų turnyro favoritei K. Dovydaitytei ketvirtadienį be kovos buvo įskaityta antroji pergalė A grupėje prieš graikę Stellą Kotoulą ir ji užėmė pirmą vietą.

E. Pakulnytė lemiamoje C grupės dvikovoje 2:0 (21:5, 21:9) nugalėjo ukrainietę Anastasiją Gubską ir užėmė antrą vietą grupėje, o trečioji Lietuvos badmintonininkė, septintoji pagal skirstymą, V. Novk lemiamą G grupės dvikovą dėl pirmosios vietos 0:2 (10:21, 19:21) pralaimėjo rusei Olgai Dormidontovai ir liko antra.

Į atkrintamąsias varžybas pateko po du pajėgiausius grupių žaidėjus.

Vyrų dvejetų turnyro D grupėje lietuviai K. Dauskurtas ir T. Dovydaitis 2:0 (21:10, 21:14) nugalėjo rusus Š. Gulomozdą ir Aleksandrą Vasiljevą bei 2:0 (21:10, 21:13) įveikė vokiečius Jensą Bischoffą ir Oliverį Wittę ir, nepriklausomai nuo paskutiniojo mačo su bulgarais Georio Antovo bei Liudmilo Getovo, užsitikrino pirmą vietą bei kelialapį į ketvirtfinalį.

Moterų dvejetų varžybose K. Dovydaitytė ir V. Novk laimėjo abu D grupės susitikimus - 2:0 (21:17, 21:12) įveikė bulgares Gabrielą Kolitsovą ir Tsvetliną Šliapašką bei 2:0 (21:9, 21:6) nugalėjo ukrainietes Anastasiją Gubską ir Anastasiją Lukatovą - ir, užėmusios pirmą vietą taip pat žais ketvirtfinalyje.