Po trumpos programos A. Golovkina buvo aukštoje 9-oje vietoje. Deja, atliekant laisvą programą mūsiškei sekėsi prasčiau: ji tarp 30 sportininkių buvo tik 18-a. Susumavus abu rezultatus A. Golovkina su 99,70 balo liko 14-oje vietoje. Tuoj po šių varžybų ji išvyko į Stokholmą dalyvauti Europos čempionate.

Festivalio čempione tapo rusė Aleksandra Proklova - 152,70 balo.

Vaikinų 10 km biatlono persekiojimo lenktynėse 46-ą vietą užėmė Lukas Čepulis, kuris po penkių netaiklių šūvių suko tiek pat baudos ratų ir distanciją įveikė per 39 minutes 41,1 sekundės. Kitas Lietuvos atstovas - Linas Banys - su 10 netaiklių šūvių tarp 60 dalyvių liko 59-as (44:07,1).

Čempionu tapo trissyk nepataikęs švedas Sebastianas Samuelssonas (31:45,2).

Slidininkai lenktyniavo laisvu stiliumi: vaikinams teko įveikti 7,5 km nuotolį, o merginos - 5 km. Geriausiai iš mūsiškių vėl pasirodė Neda Bukovskytė, kuri sugaišo 16 minučių 22,9 sekundės ir buvo 48-a taro 74 dalyvių.

Silvija Adomonytė (16:53,2) liko 58-oje vietoje, o čempione tapo vokietė Antonia Fraebel (13:46,1).

Vaikinų varžybose auksą taip pat iškovojo vokietis Janoschas Bruggeris, kuris 7,5 km distanciją įveikė per 19 min. 16,0 sekundės. Deividas Kliševičius (21:41,0) šioje rungtyje buvo 52-as, o Rokas Vaitkus (22:53,5) - 71-as tarp 87-ių slidininkų.

Festivalio kalnų slidinėjimo varžybų merginų didžiojo slalomo trasą įveikė tik 41-a sportininkė iš 83-ijų, tarp kurių buvo ir abi lietuvės: Ilzė Cibulskaitė (2:24,70) užėmė 40-ą vietą, o Greta Piliponytė (2:29,29) liko 41-a.

Čempione tapo prancūzė Romane Geraci (1:49,20).