Aukščiausią vietą iš mūsų šalies atstovų iškovojo Vasilijus Lendel. 10-ą kartą Europos čempionate dalyvavęs dviratininkas sprinto lenktynėse buvo 9-as. Vasilijus keirino rungtyje užėmė 11-ą vietą (antras geriausias jo pasiekimas Europos čempionatuose).

Čempionate pagerinti du Lietuvos rekordai. Justas Beniušis viršijo 1 km asmeninių lenktynių laikui (1.02,22), o Aivaras Mikutis – 4 km asmeninių persekiojimo lenktynių (4.19,732) šalies rekordus.

Vieną geriausių rezultatų Lietuvos dviračių sporto istorijoje pasiekė Rokas Adomaitis, J. Beniušis, Žygimantas Matuzevičius ir A. Mikutis. Jų rezultatas 4 km komandų persekiojimo lenktynėse – 4 min. 5,842 sek.

Asmeninius rekordus pagerino Laurynas Vinskas (1 km ALL – 1.03,5), J. Beniušis (200 m iš eigos – 10,118 sek.), R. Adomaitis (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės – 4.23,594) ir Miglė Lendel (500 m ALL – 34,281 sek.).

Šis Europos čempionatas buvo pirmosios varžybos, kuriose dviratininkai kovojo ir dėl olimpinės atrankos taškų. Medalius iškovojo 10 šalių dviratininkai (aukso – 8).

Medalių lentelėje pirmą vietą užėmė Vokietija (7-1-5), antra – Didžioji Britanija (4-6-2), o trečią – Nyderlandai (4-1-5).

Kitas Europos čempionatas vyks 2024 m. vasario 14-18 d. Apeldorne (Nyderlandai).

Lietuvos dviratininkų pasiekimai 2023 m. Europos treko čempionate:

9 vieta – Vasilijus Lendel (sprintas, 27 dalyviai);
10 vieta – Laurynas Vinskas, Justas Beniušis, Vasilijus Lendel (komandų sprintas, 12 komandų);
10 vieta – Rokas Adomaitis, Justas Beniušis, Žygimantas Matuzevičius, Aivaras Mikutis (4 km komandų persekiojimo lenktynės; 10 komandų);