Antrą varžybų dieną septyniolikmetė Agnė Sereikaitė atrankoje distanciją įveikė per 45,518 sekundės ir, užėmusi antrą vietą tarp trijų 8 grupės dalyvių pateko tarp 24-ių pagrindinių varžybų sportininkių.

Šeštajame pagrindinių varžybų čiuožime lietuvė sugaišo 45,421 sekundės ir, nusileidusi tik italei Martinai Valcepinai, užėmė antrą vietą bei pateko į ketvirtfinalį.

Deja, ketvirtfinalyje A. Sereikaitė pateko į labai stiprų antrąjį čiuožimą ir, nors sugaišo 44,781 sekundės liko tik ketvirta ir baigė savo pasirodymą. Bendroje įskaitoje lietuvės laikas tarp šešiolikos ketvirtfinalio dalyvių buvo net šeštas, tačiau kovą dėl medalių tęsia tik po dvi pirmąsias vietas čiuožimuose užėmusios atletės.

Europos čempione 500 m distancijoje tapo italė Arianna Fontana (43,725 sek.), finale aplenkusi antroje vietoje likusią tėvynainę Martiną Valcepiną (43,801 sek.) bei bronzą iškovojusią vengrę Andreą Keszler. Būtent, antrąjį aukso medalį iškovojusi A. Fontana ir A. Keszler aplenkė Lietuvos čiuožėją ketvirtfinalio grupėje.

Penktadienį 1500 m distancijoje A. Sereikaitė bendroje įskaitoje užėmė devynioliktą vietą tarp 38 dalyvių.