14,4 sek. nuo nugalėtojo atsilikęs antrą vietą užėmė vieną baudos ratą sukęs vokietis Tonis Langas, o trečią poziciją pasidalijo vokietis Danielius Boehmas ir rusas Viktoras Vasiljevas, kurie nuo nugalėtojui pralaimėjo 31 sekundę.

75-a pozicija sekmadienį tenkinosi Karolis Dombrovskis (26:34,7; 1 b. ratas), 102-as liko Karolis Zlatkauskas (27:41,4; 5), 107-as liko Rokas Suslavičius (27:52,4; 2), 127-ąja vieta tenkinosi Tomas Braziulis (30:12,6; 5), o Darius Čepulis (31:37,4; 4) tarp 141-o finišavusio (startavo 143) dalyvio užėmė 133-ą vietą.

Pirmus 10 taškų iškovojęs T. Kaukėnas Europos taurės varžybų bendroje įskaitoje užima 105-ą vietą, o lyderiu liko 25-ą vietą sprinte užėmęs rusas Artiomas Ušakovas.

122. Lucien Sloof (Olandija) - 1

Ir antrą varžybų dieną sėkmingiausiai iš Lietuvos biatlonininkų startavo Aliona Sosunova, užėmusi 74-ą vietą moterų 7,5 km sprinto lenktynėse. Net keturis baudos ratus sukusi A Sosunova distancijoje sugaišo 28 minutes 44,7 sekundės ir nuo pergalę šventusios vokietės Julianes Doll (23:04,2; 1 baudos ratas) atsiliko net 5 minutėmis ir 40,5 sekundės.

Antrą ir trečią vietas užėmė atitinkamai čekė Gabriela Soukalova (atsiliko 11,8 sek.; 0 b. ratų) bei rusė Jekaterina Glazyrina (+21,5 sek.; 2).

78-ą vietą sekmadienį užėmė 6 kartus šaudykloje suklydusi Natalija Kočergina (+6:35,0; 6), o Gabrielė Keinaitė (+10:42,4; 3) liko 89-ta tarp 95-ių finišavusių sportininkių (startavo 97).

39 įskaitinius taškus turinti ir 55-ą vietą užimanti Diana Rasimovičiūtė sekmadienį nestartavo, o Europos taurės varžybų lydere bendroje įskaitoje likusi rusė Jevgenija Sedova sekmadienį užėmė 24-ą vietą.