Tris baudos ratus sukęs Lietuvos biatlonininkas distancijoje sugaišo 26 minutes 14,4 sekundės ir nuo čempionu tapusio norvego Veltes Sjastado Christianseno (23 min. 55,7 sek.; 1 baudos ratas) atsiliko 2 minutes 18,7 sekundės.

Sidabro ir bronzos medalius iškovojo rusai - atitinkamai Aleksandras Loginovas (atsiliko 1 sek.; 0 b.r.) bei Maksimas Cvetkovas (+34,4 sek.; 1 b.r.).

Kiti du jaunieji Lietuvos šaudantys slidininkai - Ruslanas Nikitinas (+5:42,8; 3) bei Edvinas Tomaševičius (+5:56,8; 3) - užėmė atitinkamai 55-ą ir 56-ą vietas tarp 67-ių finišavusiųjų (startavo 69).

Merginų 7,5 km sprinto lenktynėse taip pat 25-a buvo Marija Kaznačenko. Vos kartą prašovusi pro šalį ji sugaišo 23 minutes 49,2 sekundės ir 2 minutes 39,9 sekundės pralaimėjo nugalėtojai bulgarei Miyai Dimitrovai (21:09,3; 0 b.r.).

Antrą vietą merginų varžybose užėmė ukrainietė Irina Varvynec (+15,1 sek.; 1 b.r.), trečią - šveicarė Elisa Gasparin (+29,1; 1 b.r.).

Gaudvilė Nalivaikaitė (+5:14,0; 3 b.r.) penktadienį buvo 50-ta, o Karolina Banel (+7:27,0; 2 baudos ratai) liko 54-a tarp 59-ių finišavusiųjų (startavo 60).