Antrasis iš lietuvių V. Rasimavičius trasą įveikė per 210,14 sekundžių (108 baudos taškai) ir liko 50-as.

Antrajame kvalifikaciniame plaukime sėkmingiausiai tarp lietuvių pasirodė V. Rasimavičius. Sportininkas susikaupė ir trasą įveikė per 102,09 sekundės (8 baudos taškai) ir užėmė 26-ą vietą. S. Mažeikis trasą įveikęs per 103,52 sekundės (6 baudos taškai) liko 28-as.

Jonas Minialga pirmajame plaukime trasą įveikė per 226,77 sek. (58 baudos taškai) bei tenkinosi 51-a pozicija, o antrajame plaukime per - 148,89 sek. (10 baudos taškų) ir liko 31-as.

18-mečių (U-18) amžiaus grupėje sėkmingiausiai tarp kartelių nardė Jurgis Kišūnas, abu kvalifikacinius plaukimus įveikęs stabiliu laiku. Pirmajame plaukime, įveikęs trasą per 108,76 sek.(6 baudos taškai), sportininkų rikiuotėje jis buvo 38-as, tačiau į pusfinalio barjerą įveikusių dvidešimtuką nepateko.

Antrajame plaukime sportininkas trasą įveikė per 111,07 sekundės (4 baudos taškai) bei užėmė 20-ą vietą. Ši pozicija taip pat neleido patekti tarp 10 sportininkų, peržengusių kvalifikacijos barjerą.

Matas Varslavėnas pagal rezultatus buvo antras tarp lietuvių. Penkiolikmetis sportininkas pirmajame kvalifikaciniame plaukime sugaišo daug laiko kartodamas du plaukimus pro vartus ir trasą įveikė per 183,68 sekundes (10 baudos taškų) bei užėmė 47-ą vietą. Antrajame kvalifikaciniame plaukime sekėsi ženkliai sklandžiau. M. Varslavėnas trasą įveikė per 138,24 sekundės (10 baudos taškų) ir buvo 25-as. Trečioje vietoje likusio Šarūno Zakarkos rezultatai: 201,27 sek. (64 baudos taškai) - 48-ą vieta bei 243,22 sek. (64 baudos taškai) - 27-ą vieta.

Penktadienį startavo vienintelė dailiosios lyties atstovė Lietuvos baidarių slalomo rinktinėje - Erika Baranauskaitė U-23 amžiaus grupėje K1 baidarių klasėje. Sportininkė abu kvalifikacinius plaukimus plaukė stabiliai, tačiau pritrūko greičio, kad prasibrautų į kitą etapą. Pirmojo plaukimo laikas - 130,80 sek. (6 baudos taškai) - 29-ą vieta, o antrojo plaukimo laikas - 125,48 sek. (4 baudos taškai) - 14-a vieta. Po pirmojo plaukimo į pusfinalius pateko 15 greičiausių sportininkių. Antrajame kvalifikaciniame plaukime buvo atrinktos dar 5 greičiausiai trasą įveikusios sportininkės.

Šeštadienį vyrai startavo 3 baidarių komandinėje rungtyje 3 x K1. Laikas trasoje buvo fiksuojamas nuo momento, kuomet pirmasis sportininkas kirto starto liniją iki momento, kuomet finišuoja paskutinysis. U-18 amžiaus grupėje lietuviai užėmė 13-ą, o U-23 grupėje - 15-ą vietą.