Jau pirmą minutę „Energija“ į priekį išvedė Karolis Kubilius (0:44), tačiau po septynių minučių po tikslių Vitalijaus Jalovčiuko (2:43) ir Viačeslavo Greckio (7:11) smūgių jau pirmavo buvo svečiai - 2:1.

Iki pirmos pertraukos Dovydas Kulevičius (14:14) dar spėjo išlyginti rezultatą, o trečio kėlinio viduryje Aurimas Gaidauskas (52:02) vėl išvedė šeimininkus į priekį, tačiau pergalę svečiams garantavo tikslūs Aleksandro Latyševo (56:08) ir Nikotos Pstygos (58:20) smūgiai.

Antradienį komandos Elektrėnuose žais dar kartą.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Žlobino „Metalurg-2“ (38 tšk.) klubas, lenkiantis Minsko „Junior“ (33 tšk.) ledo ritulininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)