Aikštelės šeimininkams įvarčius pelnė Saulius Limontas (11:55), Benas Šilinskas (15:47) ir Dominykas Deksnys (21:30, 50:33 bei 55:22), abu svečiams – Egidijus Binkulis (26:05 ir 30:00).

Keturioliktą pergalę iš eilės iškovojo lyderė Elektrėnų „Energijos“ (42 tšk.) komanda, sekmadienį svečiuose po ypač sėkmingos trečiojo kėlinio pabaigos - 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) - privertusi pasiduoti antrąją poziciją išsaugojusią Juodupės „Juodupės“ (18 taškų) ekipą.

Įvarčius į aikštelės šeimininkų vartus įmušė Laisvydas Kudrevičius (54:07), Deividas Kazlauskas (58:57), Povilas Verenis (59:04) bei Karolis Kubilius (59:55).

Pralaimėjusiųjų gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Ernestas Trukšnys (00:50).

Juodupėje sekmadienį gryname ore vietos „Juodupė“ 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) nusileido absoliučiai čempionato lyderei, Elektrėnų „Energijai“, kuri iškovojo keturioliktą pergalę iš eilės.

Ant natūralaus ledo vykusiose rungtynėse aikštelės šeimininkai pirmavo net iki 55-os minutės. Jau pirmąją dvikovos minutę įvartį pelnė Ernestas Trukšnys (00:50).

Kietai vykusiose rungtynėse du elektrėniškiai užsidirbo po 10 baudos minučių, o „Juodupė“ galėjo dar labiau įstumti varžovus į kampą. Baudinio antrojo kėlinio viduryje neišnaudojo Ernestas Trukšnys.

Vis labiau į bėdą klimpusią „Energiją“ truktelėjo jauniausias komandos žaidėjas, 16-metis Laisvydas Kudrevičius, kuris išlygino rezultatą besibaigiant trečiajam kėliniui (54:07).

„Energija“ ir toliau sunkiai skynėsi kelią varžovų vartų link ir tik priešpaskutinę minutę Deividas Kazlauskas (58:57) persvėrė rezultatą. Palūžę šeimininkai jau po septynių sekundžių gavo smūgį Povilo Verenio (59:04), o rungtynių pabaigoje komandos kapitonas Karolis Kubilius (59:55) pelnė dar vieną įvartį.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 14 14 0 0 0 140:34 42
2. Juodupės „Juodupė“ 12 6 0 0 6 36:48 18
3. Rokiškio „Rokiškis“ 10 5 1 0 4 40:35 17
4. Kauno „Baltų ainiai“ 9 4 1 1 3 58:43 15
5. Vilniaus „Hockey Punks“ 8 4 0 1 3 35:35 13
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 11 2 1 0 8 49:91 8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 12 0 0 1 11 38:110 1.