Nesustabdomas trečiajame kėlinyje buvo vienas iš rezultatyviausių visos lygos žaidėjas Paulius Gintautas mažiau nei per 7 minutes įmušęs tris įvarčius. Puolėjas dar pridėjo du rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes vartuose pradėjo Donatas Žukovas, o nuo susitikimo vidurio jį pakeitė jaunasis vartų sargas Artūras Pavliukovas. Vartininko debiutas nekartą buvo palydėtas žiūrovų ovacijomis.

Elektrėnų „Energijai“ 3 įvarčius pelnė Paulius Gintautas (50:30, 53:10 ir 56:26 min.), po 2 kartus pasižymėjo Dovydas Kulevičius (1:12 ir 20:59) ir Andrius Židkovas (8:51 ir 28:36), dar po įvartį pridėjo Dominykas Bisturys (8:02), Artūras Katulis (13:24), bei Lukas Vėželis (57:56).

Elektrėnų klubas (82 tšk.) po šios pergalės pakilo į trečią vietą, o „HK Lida2“ (10 tšk.) lieka paskutinė – 13-ta.

Artimiausios rungtynės namuose „Energija“ žais sausio 27-28 dienomis prieš „Raubiči97” užimančius 11-tą vietą čempionate (35 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)