Dominavę Kanados ledo ritulininkai pusfinalio rungtynėse čekus sutriuškino 5:1 bei pateko į finalą, kuriame sekmadienį susitiks su rusus eliminavusia Suomijos rinktine.

Čekai ir rusai sekmadienį kovos dėl bronzos.

Kanadiečiai išsiveržė į priekį jau šeštąją minutę, du įvarčius pridėjo antrajame kėlinyje ir dar du – trečiajame. Paguodos įvartį čekai pelnė likus žaisti 6 minutes.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Markas Stone'as (6 min.), Darnellis Nurse'as (21), Pierre'as-Lucas Dubois (26), Kyle'as Turrisas (47) ir Thomas Chabot (53). Čekijos komandoje pasižymėjo Tomašas Zohorna (54).

Nors trečiajame kėlinyje nugalėtojai jau buvo aiškūs, aistrų ant ledo netrūko: įvyko keli susistumdymai, sportininkai paleido į darbą kumščius, tačiau teisėjai muštynėms įvykti neleido.

Kanados ledo ritulininkai planetos čempionais yra tapę 26 kartus. Paskutinį kartą – 2016-aisiais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)