Sekmadienį elektrėniškiai Gardine antrąsias rungtynes į septintą poziciją pakilusiai „Neman-2“ (36 komandai pralaimėjo 5:7 (4:2, 1:2, 0:3), nors išvakarėse varžovus sutriuškino 6:0 (2:0, 3:0, 1:0).

Tris įvarčius svečiams sekmadienį pelnė Paulius Gintautas (4:43, 9:39 ir 28:27), po vieną – Martynas Šlikas (9:46) bei Petras Nausėda (19:11).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Maksimas Titokas (8:45 ir 52:25) bei Nikita Pavlovas (31:04 ir 41:41) , vienu – Jevgenijus Klimukas (11:59), Danilas Dejevas (22:51) bei Artūras Buinickis (42:29).

Baltarusijos aukščiausiojoje ledo ritulio lygoje pirmauja Soligorsko „Šachtior-2“ (55 tšk.) ledo ritulininkai, lenkiantys čempiono titulą ginantį Žlobino „Metalurg-2“ (52 taškai) klubą.

HC „Baltica“ nusileido Jaroslavlio ekipai

Ledo ritulio klubas „Baltica“ sekmadienį namuose sužaidė jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) rungtynes prieš „Loko Junior“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai išvydo atkaklų ir apylygį žaidimą ir tik kėlinio pabaigoje svečiai išsiveržė į priekį. 19-ą minutę įvartį pelnė „Loko Junior“ žaidėjas M. Gorškovas (0:1).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Jaroslavlio dar labiau padidino persvarą – įvartį pelnė rusų žaidėjas A. Kononovas (0:2). „Baltica“ pasiduoti neketino ir surengė keletą pavojingų atakų, tačiau puikiai žaidė varžovų vartininkas A. Krasotkinas.

36-ą minutę rusai dar labiau padidino persvarą – ritulį į lietuvių vartus pasiuntė A. Čvančikovas (0:3). Vos po keliolikos sekundžių rusas V. Plastininas dar kartą nokautavo „Balticos“ vartininką (0:4). Atsilikdami keturių įvarčių skirtumu, „Balticos“ žaidėjai ir toliau girdėjo palaikymą iš tribūnų, kuris suteikė energijos Leonardui Rimjansui sušvelninti skirtumą (1:4).

Trečiajame kėlinyje lietuvius dar labiau sugniuždė penktasis „Loko Junior“ ekipos įvartis, kurį pelnė A. Kolonistovas (1:5). Lietuviams daugiau nepavyko pralaužti svečių gynybos, tad rungtynės baigėsi solidžia rusų persvara.

Pirmadienį 19 val. Elektrėnuose abi ekipos susitiks dar kartą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)