A. Plaksijus surinko 12 taškų ir įvykdė sporto meistro vardo normatyvą.

Bronzos medalininkas aplenkė tarptautinius meistrus Valerijų Kudriavcevą ir Viktorą Volosionkiną, kurie atitinkamai užėmė ketvirtą bei septintą vietas.

Į kitų metų čempionato finalą (be atrankos) dar pateko V. Kudriavcevas (10 tšk.) ir Virgilijus Žutautas (10 tšk.).

Labai gerai pasirodė ir dar vienas E. Bužinskio auklėtinis Jonas Pukšta (13 metų), kuris su 10 taškų užėmė šeštą vietą.

Lietuvos moterų čempionate dalyvavo 8 sportininkės. Antrus metus iš eilės šalies čempione tapo vilnietė Veronika Vilčinska, surinkusi 12 taškų iš 14 galimų.

Sidabro medalis atiteko Romai Šidlauskienei (11 tšk.), o bronzos apdovanojimu pasidabino Laima Adlytė (10 taškų). Visos prizininkės - iš Vilniaus.

Rugsėjo mėnesį geriausi Lietuvos šaškininkai šalies garbę gins Europos tarptautinių šaškių čempionate Emene (Olandija).