Du pirmuosius serijos mačus namuose „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimų vienodais rezultatais - 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) bei 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1), o trečiosiose rungtynėse išvykoje priešinosi tik pirmajame kėlinyje - 0:4 (0:0, 0:2, 0:2).

Trečiadienio mače po tikslaus 33-ejų metų lietuvio perdavimo pirmąjį mačo įvartį pelnė Patrikas Eliašas (47:56). Pats „Devils“ puolėjas per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:50) dusyk metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje per 22 atkrintamąsias rungtynes - 3 įvarčiai bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Adamas Henrique'as (55:29) ir Ilja Kovalčiukas (59:40), svečių ekipos vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 21 varžovo metimą iš 22.

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Drew Doughty'is (48:56).

Penktąsias Stenlio taurės varžybų finalo serijos rungtynes komandos žais šeštadienį Naujajame Džersyje.

„Devils“ komandai tai jau penktoji Stenlio taurės varžybų finalo serija, o pergales ji iškovojo tris kartus - 1995, 2000 ir 2003 metais.

Vienintelį kartą (1993) Stenlio taurės finale žaidęs „Kings“ klubas 1-4 (4:1, 2:3, 3:4, 2:3, 1:4) turėjo pripažinti Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkų pranašumą.

Per visą NHL istoriją tik Toronto „Maple Leafs“ ledo ritulininkams 1942 metais pavyko iškovoti Stenlio taurę, finalo seriją pralaimint 0:3.