Ketvirtadienį išvykoje lietuvio Vašingtono "Capitals" (24 tšk.) klubas, Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užimantis autsaiderio - penktąją - poziciją, svečiuose po baudinių serijos 6:5 (2:3, 3:0, 0:2, 0:0, 1:0) nugalėjo trečiojoje vietoje pogrupyje esančius Atlantos "Thrashers" (33 tšk.) ledo ritulininkus.

Po D.Zubraus perdavimo įvartį pirmajame kėlinyje (11:38) pelnė Brooksas Laichas, o po lietuvio įvarčio antrajame kėlinyje (36:00) svečiai pirmavo 5:3.

Per 20 su puse žaidimo minučių D.Zubrus šiose rungtynėse tris kartus metė į aikštelės šeimininkų vartus be antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Likusius įvarčius "Capitals" komandai pelnė Jeffas Halpernas, Mathieu Bironas ir Aleksandras Ovečkinas, vienintelis dar realizavęs ir baudinį po pratęsimo. Be to, rusas šiame mače atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Ilja Kovalčiukas, Viačeslavas Kozlovas, Marcas Savardas, Andy Suttonas bei Marianas Hossa.

Dvidešimt pirmą pergalę - po trejų nesėkmių iš eilės - trisdešimt šeštose rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderė Niujorko "Rangers" (46 tšk.) komanda su Dariumi Kasparaičiu.

Ketvirtadienį namuose "Rangers" ledo ritulininkai 4:2 (1:0, 1:0, 2:2) įveikė antrąją poziciją Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užimančią Tampos "Lightning" (39 tšk.) komandą.

Lietuvis per 16 su puse minutės dukart metė į svečių vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei išvengė baudų minučių.

Aikštelės šeimininkams įvarčius pelnė Petras Prucha, Martinas Straka, Tomas Poti ir Martinas Ručinsky.

"Lightning" ekipos gretose pasižymėjo Ruslanas Fedotenka ir Bradas Richardsas.