D. Zubrus per daugiau, kaip 19 žaidimo minučių (19:17) atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 18 šio sezono atkrintamųjų rungtynių 33-ejų metų lietuvis įmušė 3 įvarčius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir gavo 14 baudos minučių.

Pirmą šešto susitikimo įvartį įpusėjus pirmam kėliniui įmušė Ryanas Carteris (10:05), po D. Zubraus rezultatyvaus perdavimo pirmame kėlinyje rusas Ilja Kovalčiukas (13:56) padidino šeimininkų persvarą iki 2:0.

Tačiau antrame kėlinyje po tikslių ukrainiečio Ruslano Fedotenkos (29:47) ir Ryano Callahano (33:41) smūgių svečiai iš Niujorko išlygino rezultatą - 2:2.

Pergalingą įvartį 63-ią pratęsimo sekundę įmušė Adamas Henrique'as (61:03).

Rezultatas:

Naujojo Džersio „Devils“ - Niujorko „Rangers“ - 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0), - serija 4-2.

„Devils“ po devynerių metų pertraukos penktą kartą tapo pajėgiausia Rytų konferencijos komanda. Anksčiau „Devils“ ledo ritulininkai Rytų konferencijoje triumfavo 1995, 2000, 2001 ir 2003 metais.

Pirmą serijos mačą Naujojo Džersio komanda išvykoje varžovams pralaimėjo 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), tačiau antrose rungtynėse svečiuose iškovojo pergalę 3:2 (1:0, 1:2, 1:0). Trečią susitikimą namuose „Devils“ pralaimėjo varžovams 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), o ketvirtame mače iškovojo pergalę 4:1 (2:0, 0:0, 2:1). Lemiamos buvo penktos serijos rungtynės svečiuose, kurias D. Zubraus atstovaujama komanda laimėjo 5:3 (3:1, 0:1, 2:1).

NHL pirmenybių Stenlio taurės varžybų finale „Devils“ ledo ritulininkai žais su Vakarų konferencijos čempionu Los Andželo „Kings“ klubu, kuris konferencijos finalo serijoje 4-1 (4:2, 4:0, 2:1, 0:2, 4:3) nugalėjo Finikso „Coyotes“ ekipą.

„Devils“ komandai tai bus penkta Stenlio taurės varžybų finalo serija, o pergales ji iškovojo tris kartus - 1995, 2000 ir 2003 metais.

D. Zubrus Stenlio taurės finale jau žaidė prieš 15 metų, kai 1997 metais jis atstovavo Filadelfijos „Flyers“ klubui. Tąsyk sparnai 0-4 pralaimėjo Detroito „Red Wings“ ekipai.

Vienintelį kartą finale žaidęs „Kings“ klubas 1993-ais serijoje 1-4 (4:1, 2:3, 3:4, 2:3, 1:4) nusileido Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkams.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (78)