Šeštą poziciją konferencijoje išsaugoję „Devils“ ledo ritulininkai antradienį namuose 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) turėjo pripažinti devynioliktą pergalę per 31 mačą iškovojusios bei ketvirtąją vietą Rytuose užimančios Niujorko „Rangers“ (42 tšk.) komandos pranašumą.

Po 33-ejų metų puolėjo iš Lietuvos rezultatyvaus perdavimo vienintelį įvartį arenos šeimininkams pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Travisas Zajacas (15:51).

Pats lietuvis per 20 su puse (20:35) žaidimo minučių nė karto nemetė į varžovų vartus bei pirmojo kėlinio viduryje (8:02) gavo dvi baudos minutes.

Be devynių rezultatyvių perdavimų, D. Zubraus sąskaitoje per 33 reguliariojo sezono mačus - 10 įvarčių ir 14 baudos minučių.

Nugalėtojų, kurie Atlanto divizione yra antri, gretose įvarčiais pasižymėjo Artiomas Anisimovas (37:28), Marianas Gaborikas (44:45 ir 59:56) bei Carlas Hagelinas (54:42).