Tik pernai bilietą į šį divizioną iškovoję lietuviai pasiekė trečią pergalę iš tiek pat galimų. Trečiadienį jie 5:2 palaužė Pietų Korėjos komandą.

Šios rungtynės lietuviams buvo bene sunkiausios. Nors jie kur kas dažniau atakavo varžovų vartus, oponentai sugebėjo įpusėjus rungtynėms susikrauti dviejų įvarčių pranašumą. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Mookyungas Kangas, o iškart po pirmosios pertraukos triumfavo Eunchanas Sohas.

Lietuvos rinktinės puolimą išjudino Simas Ignatavičius (34:35, rez. perd. Dovydas Jukna, Titas Krakauskas).

Trečiajame kėlinyje lietuviai visiškai perėmė iniciatyvą, varžovams net neleisdami pagalvoti apie atakas. Galiausiai tai davė vaisių, kai iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti dešimt minučių iš toli ritulį į viršutinį vartų kampą įsmeigė Tadas Šližys (50:14, rez. perd. Pijus Pranskevičius, Deimantas Šulinskas).

Galutinai palaužti varžovus pavyko, kai jų vartininkas gavo 5+20 min. nuobaudą. Jį pakeitusiam kolegai per penkių minučių atkarpą ritulį iš savo vartų teko traukti tris kartus.

Dar du sykius pasižymėjo S. Ignatavičius (53:26, rez. perd. Dovydas Jukna, Daniilas Kovalenko; 54:37, rez. perd. Simonas Valivonis, Dovydas Jukna). Galiausiai tašką padėjo Daniilas Kovalenko (55:51, rez. perd. S. Ignatavičius, Simonas Valivonis).

Lietuvos rinktinė pirmauja savo divizione. Penktadienį jos laukia rungtynės su slovėnais.