Latviams šiame mače buvo būtina pergalė ir savo pirminį tikslą jie pasiekė jau pirmo kėlinio viduryje, kai po Andrio Džerinio įvarčio 9:14 min. išsiveržė į priekį 1:0.

Antrame kėlinyje latviams jau teko ir pasiginti: didvyriškai saviškius išgelbėjo gynėjas Ralfas Freibergas, kuri lazda išmušė ritulį nuo vartų linijos, kai šis jau buvo pralindęs pro vartininko klyną ir skriejo į tinklą.

Trečiame kėlinyje pilnos arenos palaikomi danai didino savo spaudimą ir pataikė į virpstą, tačiau tuo pačiu atsakė ir latviai, kai iššoko dviese prieš varžovų vartininką.

Mačo pabaigoje savo vartų sargą šeštu žaidėju pakeitę Danijos atstovai pratęsimo neišplėšė.

Tuo metu olimpiniai čempionai Rusijos ledo ritulininkai Kopenhagoje neišlaikė persvaros ir 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) pralaimėjo Švedijos komandai, kuri ir tapo A grupės nugalėtoja.

Rusai liko antri ir ketvirtfinalyje susigrums su Kanada.

Savo ruožtu Švedijos rinktinei iššūkį mes Latvija.