Antradienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės - penktą per šešerias reguliariojo sezono rungtynes - iškovojusios Rytų konferencijos lyderės Bostono „Bruins“ (11 taškų) ekipos pranašumą.

34-eių metų lietuvis per 19 su puse žaidimo minučių (19:36) dukart metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir trečiajame kėlinyje (51:45) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per penkerias šio sezono rungtynes - įvartis, rezultatyvus perdavimas ir 2 baudos minutės.

Svečiai šiame mače pirmavo po Davido Clarksono (28:30) įvarčio, rezultatą išlygino Nathanas Hortonas (55:55), o pergalingą baudinį realizavo Bradas Marchandas.