Penktadienį namuose „Devils“ komanda daugiau nei 16,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:5 (0:0, 1:1, 2:4) pralaimėjo Vakarų konferencijoje pirmaujantiems bei absoliutiems lygos lyderiams Čikagos „Blackhawks“ (66 taškai) ledo ritulininkams.

Per 18 su puse žaidimo minutės (18:35) lietuvis kartą smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 42 šio sezono mačus 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir „uždirbo“ 22 baudos minutes.

Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Patrickas Sharpas (21:34, 42:44, 58:32), po vieną – Brandonas Saadas (41:30) ir Marianas Hossa (45:34).

Šeimininkų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Marekas Zidlicky's (47:09, 53:37), vienu – Andy Greene'as (42:17).