Jis šeštadienį svečiuose, stebint 17,8 tūkst. žiūrovų, 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo tryliktoje pozicijoje Rytų konferencijoje likusią Kolambuso „Blue Jackets“ (56 taškai) komandą ir nutraukė savo trijų iš eilės nesėkmių svečiuose seriją.

Per 13 su puse žaidimo minutės (13:43) lietuvis kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 55 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 36 baudos minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Andee Greene'as (15:47) ir Travisas Zajacas (59:30).

Susitikimo didvyriu tapo visus 33 šeimininkų smūgius atrėmęs „Devils“ ekipos vartininkas Cory's Schneideris, kuris antrą kartą per pastarąsias ketverias rungtynes, ketvirtą kartą šį sezoną ir 16-ą kartą karjeroje nepraleido įvarčio į ginamus vartus.