Šeštą vietą Rytų konferencijos reguliariame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmame ketvirtfinalio mače išvykoje trečioje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2 (3:0, 0:2, 0:0), o antrose rungtynėse patyrė nesėkmę - 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Trečią ketvirtfinalio mačą namuose Naujojo Džersio ekipa varžovams pralaimėjo 3:4 (3:2, 0:2, 0:0).

Ketvirtose rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:20) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir trečio kėlinio pabaigoje (59:39) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Zachas Parise'as (26:08), Steve'as Bernier (42:02), Travisas Zajacas (43:35) bei rusas Ilja Kovalčiukas (48:32).

39-erių metų „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 26 varžovų metimus ir 24-ą kartą per savo karjerą NHL atkrintamose varžybose į savus vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Penktas NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „Panthers“ arenoje komandos žais šeštadienį.