Tai pavyko padaryti „Grifams“ ,kurie gražiu stiliumi įveikė varžovus, o už pergalę didžiąja dalimi gali būti dėkingi vartininkui Justui Makarevičiui.

„Grifai“ pirmieji išsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino. „Kirai“ po netikėto rikošeto rezultatą sušvelnino, tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo į varžovų vartus įmušti „Kirai“.

Klaipėdos komanda trečiajame kėlinyje turėjo ne vieną progą pasižymėti, vienu metu buvo iščiuožę trise prieš varžovų vartininką, tačiau net ir tokioje situacijoje įveikti varžovų vartininko nesugebėjo.

„Grifai“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, „Kirus“ palikdami paskutiniais.

„Grifai“ – „Kirai“ 4:1 (1:0, 1:1, 2:0).

„Grifai“: J. Gorelis 2, V. Jucys, V. Bogdanovas po 1 įvartį.

„Sūduva“ paerzino „Bizonus“ ir buvo sutriuškinta

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencijoje Marijampolės „Sudūva“ 2:11 (2:3, 0:6, 0:2) nusileido Kauno „Bizonams“. Marijampolės klubas sugebėjo pasipriešinti varžovams ir sukurti intrigą ant ledo, tačiau tai truko vos vieną kėlinį. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sudūva“ sušvelnino rezultatą 2:3 ir sukūrė intrigą.

Visus klausimus apie nugalėtoją „Bizonai“ į vietas sudėliojo per antrą kėlinį, kai pelnė net 6 įvarčius be atsako.

Paskutiniajame kėlinyje pelnę dar du įvarčius „Bizonai“ iškovojo užtikrintą pergalę ir užtikrintai pirmauja konferencijoje.

„Sudūva“ – „Bizonai“ 2:11 (2:3, 0:6, 0:2).

„Sudūva“: D. Tumenas, R. Akelaitis po 1 įvartį.

„Bizonai“: J. Misikonis 3 įvarčiai, S. Kiršys, V. Sajus po 2, G. Šabūnas, V. Petraitis, S. Gutauskas, M. Starkovas po po 1 įvartį.