Antradienį svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Monrealio „Canadiens“ (57 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė 21-ą pralaimėjimą per 47 mačus.

Po rezultatyvaus Lietuvos ledo ritulininko perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (17:23) Jaromiras Jagras mače atstatė pusiausvyrą, o įvarčiu, asistavus 41-erių metų čekui, D. Zubrus pasižymėjo rungtynių pabaigoje (59:46) į tuščius varžovų vartus iš beveik aikštės vidurio spaudžiamas varžovų ir užfiksavo galutinį rezultatą (4:1).

Per 20 su puse žaidimo minučių (20:31) lietuvis triskart (dusyk netaikliai) į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Be 9 įvarčių ir 12 rezultatyvių perdavimų, per 48-erias šio sezono rungtynes 35-erių metų D. Zubrus surinko 26 baudos minutes.

Likusus įvarčius „Devils“ komandai antradienio mače pelnė Ericas Gelinas (21:20) bei Adamas Henrique (24:02).

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Maxas Pacioretty (7:00).

41-erių metų „Devils“ ekipos vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 29, o „Canadiens“ komandos vartininkas Carey Price - 15 varžovų metimų.

Devynioliktą pralaimėjimą 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Čikagos „Blackhawks“ (71 tšk.) klubas.

Antradienį namuose Stenlio taurės savininkas po pratęsimo 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje esančių Kolorado „Avalanche“ (63 tšk.) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 29-ą pergalę per 46 mačus, pranašumą.

Du įvarčius nugalėtojams, įskaitant pergalingąjį, pelnė Tyson Barrie (14:58 ir 64:09), vieną – Ryanas O'Reilly (16:00).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Johnny'is Oduya (28:12) bei Andrew Shaw (47:27).

„Blackhawks“ ekipos vartininkas Corey Crawfordas atrėmė 23, o geriausiu mačo žaidėju pripažintas „Avalanche“ komandos vartininkas Semionas Varlamovas – 46 varžovų metimus.