Antradienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) turėjo pripažinti vienuoliktą pergalę per 27 mačus iškovojusios bei tryliktoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Kalgario „Flames“ (24 taškai) ekipos pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo įvartį pelnė Chrisas Tierney'is, o rezultatas tapo 1:1.

Pats D. Zubrus per 11 ir 15 sekundžių dukart smūgiavo į varžovų vartus bei trissyk (7:45, 24:15 ir 51:39) gavo po dvi baudos minutes.

Antro įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Joe Thorntonas (11:02).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 11 varžovų metimų iš 14, o jį antrajame kėlinyje (23:11) pakeitęs Alexas Stalockas - 18 metimų iš 19.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Markusas Granlundas (1:45), Seanas Monahanas (8:07), Michaelis Frolikas (22:27) ir Mikaelis Backlundas (28:59), o „Flames“ vartininko Karrio Ramo sąskaitoje - 31 atremtas varžovo metimas iš 33.