Nedalyvaujant lyderiui Tomui Kaukėnui geriausiai iš lietuvių sekėsi dusyk šaudykloje suklydusiam Karoliui Dombrovskiui, kuris 10,5 km nuotolį įveikė per 23 minutes 52,1 sekundės ir, užėmęs 57-tą vietą, gavo teisę šeštadienį startuoti 12,5 km persekiojimo lenktynėse.

„Esu labai patenkintas mūsų serviso komanda, slidės dirbo idealiai ir man pavyko pademonstruoti labai gerą greitį trasoje. Apmaudu dėl dviejų netaiklių šūvių stovint, kurie sutrukdė pakliūti tarp 20-ies geriausių pasaulio biatlonininkų. Savo savijauta esu labai patenkintas ir kovingai nusiteikęs rytdienos persekiojimo varžyboms“ – po varžybų kalbėjo Karolis.

Vyrų persekiojimo varžybos prasidės šeštadienį, o jas bus galima išvysti per LRT Kultūros kanalą.

Tris baudos ratus sukęs Vytautas Strolia (24:25,5; 3) tenkinosi 74-a pozicija, o taip pat triskart šaudyklose nepataikęs Rokas Suslavičius (26:06,7) liko 100-asis tarp 102-jų sportininkų.

Trigubą pergalę penktadienį iškovojo be klaidų šaudę ir visą prizininkų pakylą užėmę Norvegijos biatlonininkai. Pirmą pergalę sezone iškovojęs Johannesas Thingnesas Boe distancijoje sugaišo 21 minutę 57,5 sekundės ir 3,0 sekundėmis aplenkė Tarjei Boe bei 7,6 sekundės - trečiojoje pozicijoje likusį Emilį Helgę Svendseną.

Vieną baudos ratą sukęs sezono lyderis olimpinis čempionas prancūzas Martinas Fourcade'as nugalėtojui pralaimėjo 10,9 sekundės ir liko ketvirtas.

1. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 21 min. 57,5 sek. (0 baudos ratų)
2. Tarjei Boe (Norvegija) atsiliko 3,0 sek. (0)
3. Emil Helge Svendsen (Norvegija) 7,6 (0)
4. Martin Fourcade (Prancūzija) 10,9 (1)
...
102. Scott Dixon (D. Britanija) 4:52,4 (5).

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 8 lenktynių):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 427 tšk.

Sprinto lenktynėse Diana Rasimovičiūtė-Bricė finišavo 56-ta

Vokietijoje vykstančiame 2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų ketvirtame etape 56-tą vietą moterų sprinto lenktynėse užėmė Diana Rasimovičiūtė-Bricė.

Vieną baudos ratą sukusi Lietuvos rinktinės lyderė 7,5 km nuotolį įveikė per 22 minutes 32,9 sekundės ir iškovojo vietą šeštadienį vyksiančiose persekiojimo lenktynėse.

Taip pat kartą šaudykloje nepataikiusi Natalija Paulauskaitė (22:32,9, 1) užėmė 65-tą vietą, o tris baudos ratus sukusi Natalija Kočergina (24:00,3; 3) liko 92-a tarp 97-ių sportininkių.

Antrą pergalę sezone iškovojusi vokietė Franziska Hilbert distancijoje sugaišo 19 minučių 46,5 sekundės ir finiše vos 0,3 sekundės aplenkė pasaulio taurės varžybų įskaitos lyderės poziciją sustiprinusią čekę Gabrielą Soukalovą.