Europos taurės varžybų nugalėtoja tapo 15-metė bulgarė Zsofia Koni (4000 tšk.), kuri paskutiniame etape jau nebedalyvavo.

Bronza atiteko 15-metei latvei Andželikai Zavedskai (3448 tšk.).

Paskutiniame etape Čekijoje A. Sereikaitė laimėjo pirmąsias vietas visuose trijuose nuotoliuose (500, 1000 ir 1500 m).

Atrąją vietą užėmė latvė Ilzė Uzrtanė, trečiąją – bulgarė Zornica Penčeva.

L. Kurilaitė šiose varžybose užėmė 9-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 10-ta.

9-erių metų D. Cmylka (jaunimas E) užėmė 17-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 13-as.

Jo bendraamžis S. Ramanauskas (jaunimo F grupė, jauniausieji sportininkai) paskutinėse varžybose distancijoje keletą kartų griuvo ir užėmė 7-ąją vietą.