Iš viso klasifikuotos 67 dalyvės.

Didžiąją dalį distancijos A. Sereikaitė buvo grupės gale, bet artėjant paskutiniams ratams spurtavo ir keletą kartų mėgino aplenkti varžoves, su dviem iš jų susitvarkyti pavyko, o likusios trys čiuožėjos šį kartą buvo greitesnės už A. Sereikaitę.

Šį pusfinalio čiuožimą laimėjo korėjietė Noh Do He (2:34.265), antroji liko australė Deanna Lockett (2:34.364). Korėjietė ir australė pateko į 1500 m finalą. A. Sereikaitę taip pat aplenkė trečią vietą užėmusi vengrė Zsofia Konya (2:34.671). Penktoji finišavo rusė Emina Malagich (2:35.386), šeštoji liko čiuožimo metu kritusi Suzanne Schulting iš Nyderlandų (2:59.723).

Lietuvos čiuožėjos asmeninis rekordas šioje rungtyje – 2:25.736. Jos rezultatams įtakos taip pat galėjo turėjo ir nelauktai užklupęs gripas. Po pirmųjų penktadienio startų A. Sereikaitei vėl pakilo temperatūra. Prieš startą A. Sereikaitė sakė, jog 1500 m lenktynėse jos tikslas – patekti tarp dešimties geriausiųjų.

6SCHULTING SuzanneNED2:59.723

Ketvirtfinalyje mūsų čiuožėja savo važiavime buvo antra (2:42.180). Ją aplenkė australė Deanna Lockett (2:42.024). Didžiąją dalį distancijos A. Sereikaitė čiuožė trečia, o spurto metu ji įveikė vieną varžovę ir finišavo antroje pozicijoje.

Kvalifikacinėse varžybose savo čiuožime lietuvė neturėjo lygių. Ji laikėsi varžovių grupės viduryje, tačiau iki finišo likus dviems ratams šovė į priekį ir užtikrintai laimėjo kvalifikaciją bei pateko į ketvirtfinalį.

6OMERHODZIC FatimaBIH3:15.383

Prieš pat pirmenybes A. Sereikaitė apsirgo – nuo šeštadienio jai laikosi temperatūra. Tačiau ji patikino, jog jaučiasi daug geriau ir yra pasiryžusi siekti aukščiausių rezultatų. Praėjusių metų pasaulio jaunimo pirmenybių vicečempionė (500 m lenktynės), A. Sereikaitė yra laikoma viena iš šio čempionato favoričių.

1500 metrai nėra stipriausia jos rungtis, o didžiausias viltis A. Sereikaitė deda į šeštadienį vyksiančias 500 m lenktynes.

Šeštadienį lietuvės laukia 500 m kvalifikacija, ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas.

Paskutinę čempionato dieną, sekmadienį, lietuvė turėtų startuoti 1000 m lenktynėse. Sekmadienį dar paaiškės ir 3000 m komandinės estafetės čempionai bei nugalėtojai bendroje įskaitoje.