Ukrainiečių kilmės Alexas Galchenyukas, kuris dėl traumos žaidė tik antrą šio sezono atkrintamųjų varžybų susitikimą, pergalingą įvartį pelnė 2-ą pratęsimo minutę (61:12).

Kanadiečiai, kurių vartus gynė atsarginis vartininkas Dustinas Tokarski, atrėmęs 35-is varžovų smūgius, trečio kėlinio pabaigoje pirmavo 2:1. tačiau likus vos 28,1 sek. iki kėlinio pabaigos „Rangers“ ekipos ritulininkas Chrisas Kreideris spėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą.

Kitus įvarčius Monrealio komandai pelnė rusas Andrejus Markovas ir Danielis Briere'as, o niujorkiečių gretose sykį pasižymėjo ir švedas Carlas Hagelinas.

„Rangers“ klubo žaidėjas Danielis Carcillo už smūgį alkūne teisėjui į veidą pirmame kėlinyje buvo 10 minučių pašalintas iš aikštės.

Rezultatas:

Niujorko „Rangers“ - Monrealio „Canadiens“ - 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1), - po pratęsimo. Serija 2-1.

05:18 Carl Hagelin [1 - 0]
23:20 Andrej Markov [1 - 1]
56:58 Daniel Briere [1 - 2]
59:31 Chris Kreider [2 - 2]
61:12 Alex Galchenyuk [2 - 3]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)