Pirmąjį susitikimą savo aikštėje Čikagos ledo ritulininkai laimėjo tik po trijų pratęsimų - 4:3, o antrąjį po pratęsimo pralaimėjo 1:2.

Po įvartį į svečių vartus antrajame kėlinyje įmušė Danielis Paille'as (22:13) ir Patrice'as Bergeronas (34:05).

Rungtynių didvyriu tapo šeimininkų vartininkas suomis Tuukka Raskas, atrėmęs visus 28 varžovų smūgius ir antrą kartą šio sezono Stenlio taurės varžybose bei 18-ąjį kartą karjeroje nepraleido įvarčio į ginamus vartus.

Ketvirtąjį serijos susitikimą Bostone komandos žais trečiadienį.

„Blackhawks“ ekipa Stenlio taurės savininke buvo keturis (1934, 1938, 1961 ir 2010) kartus, o „Bruins“ šešis - 1929, 1939, 1941, 1970, 1972 bei 2011 metais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)