Asmeninėje įskaitoje tarp 131 dalyvės iš 26 šalių geriausiai sekėsi Letai Anužienei, užėmusiai 58-ą vietą (1119 taškų per 6 partijas). Jūratė Palaimaitė liko 80-a (1087), Jolanta Kontvainienė - 102-a (1027), Rūta Ryliškienė - 105-a (1020), o Daiva Selenienė - 110-a (1015).

Europos čempione tapo anglė Keira Reay, finale 199:196 įveikusi ukrainietę Darią Kovalovą.

Dvejetų varžybose Lietuvos pirma komanda (R. Ryliškienė ir L. Anužienė) tarp 64 ekipų užėmė 25-ą vietą (2304), o antra ekipa (D. Selenienė ir J. Palaimaitė) - 55-ą (2019).

Šios rungties čempionėmis tapo švedės Nina Flack ir Joline Persson-Planefors, finale 432:376 nugalėjusios vokietes Laurą Beuthner ir Martiną Schultz.

Trijulių varžybose mūsų ekipa (L. Anužienė, R. Ryliškienė ir J. Palaimaitė) tarp 40 komandų liko 38-a (3064), o čempionių titulas atiteko Vokietijos pirmai ekipai, finale 616:560 pranokusiai Anglijos atstoves.

Komandų varžybose Lietuvos penketukas, treniruojamas Dainiaus Žaltausko, turėjo tenkintis paskutine 20-a vieta (4844). Pirmą vietą užėmė švedės, finale 1104:1019 nugalėjusios vokietes.

Susumavus visų rungčių rezultatus absoliučioje įskaitoje iš lietuvių aukščiausiai pakilo J. Palaimaitė (4492) užėmusi 60-ą vietą. L. Anužienė (4157) liko 104-a, R. Ryliškienė (4126) - 106-a, J. Kontvainienė (3898) - 124-a, o D. Selenienė (3862) - 127-a.

Neprilygstama tarp visų čempionato dalyvių buvo švedė Jenny Wegner, 4 rungčių įskaitose iš viso surinkusi 5236 taškus ir aplenkusi vokietes Birgit Poppler (5178) ir Nadine Greisler (5115).

Lietuvos boulingo federacijos (LBF) prezidentas Laimontas Dinius teigia, kad prieš vertinant rezultatus reikėtų pasidžiaugti, kad Lietuvos komanda tiesiog dalyvavo Europos čempionate.

„Žinoma, visada norisi maksimaliai aukštų rezultatų ir pasiekimų, bet pirmiausia yra vertintinas pats LBF moterų rinktinės dalyvavimas tokio rango varžybose atstovaujant Lietuvai. Dalyvavimas paremtas pačių dalyvių entuziazmu ir LBF palaikymu, negaunant jokio valstybinio palaikymo ir paramos, - sakė L. Dinius. - Lygintis su kitų šalių, kuriose boulingo sporto išvystymas ir masiškumas nepalyginamas su situacija Lietuvoje, rezultatais sunku, tačiau žinant kontekstą, mūsų moterų rinktinės įsitvirtinimas tarp stiprių vidutiniokių yra tikrai geras rezultatas.“

Pasak LBF prezidento, boulingą profesionaliau žaidžiančių moterų Lietuvoje nėra itin daug, tačiau tendencijos nėra liūdnos.

„Teigiamos tendencijos, moterų boulingas, nors ir lėtokai, vis tik užtikrintai skinasi kelią, rezultatai gerėja, profesionalumo lygis auga. Viena svarbiausių LBF užduočių ateičiai - sudominti boulingu ir pritraukti į aktyvią veiklą kuo daugiau jaunimo ir moterų“, - tvirtino L. Dinius.